Auto Cool - wypożyczalnia samochodów Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, Lotnisko

O FIRMIE

SAMOCHODY
OSOBOWE


SAMOCHODY
DOSTAWCZE


CENNIK
WYNAJMU


OBSZAR
WYNAJMU


KONTAKT


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW - INFORMACJE

Chcielibyśmy w kilku słowach przedstawić Państwu argumenty przemawiające za skorzystaniem z naszej firmy.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Auto Cool jest firmą młodą, jednak posiadającą doświadczenie dzięki dużej ilości zadowolonych klientów, którzy korzystając z naszej firmy przekazywali nam uwagi i pozwolili na perfekcyjne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań.

Wynajem samochodów na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolic (m.in. Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Elbląg... - więcej informacji w dziale obszar wynajmu) sprawił, że udowodniliśmy wielu klientom, że jesteśmy elastyczni. Z doświadczenia wiemy czego klienci oczekują od takiej firmy jak wypożyczalnia samochodów.

Nasza wypożyczalnia samochodów jest zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum Gdańska, gwarantujemy więc szybkość działania w przypadku potrzeby pilnego wypożyczenia samochodu na terenie miasta Gdańsk.

Również w przypadku pozostałych miejscowości staramy się, żeby wynajem samochodów był sprawny a auto dostarczone na miejsce w krótkim czasie.

Samochody, którymi dysponuje nasza wypożyczalnia, posiadają systemy wspomagania kierownicy, klimatyzację, dużą przestrzeń bagażową (zależnie od wybranego modelu samochodu), układy ABS, elektryczne szyby i wiele innych udogodnień.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Auto Cool zaprasza wszystkich klientów z Trójmiasta i okolic - zarówno tych z Państwa, których interesują samochody osobowe jak i samochody dostawcze.

przejście do strony głównej

© 2009 AUTO COOL